Користиме колачиња за да ви го обезбедиме најдоброто можно доживување при користење на нашата веб-страница. Се согласувате со нашата употреба на колачиња во вашиот уред ако продолжите да ја користите нашата веб-страница.

Nespresso Капсули

Nespresso Капсули
Информации за пакување
Тип на кутијаКартон
Димензија на кутијата3.8 x 3.4 x 28.4 цм
Нето тежина на пакувањето55 гр
Други забелешки
Рок на употреба18 Месеци
Земја на потеклоИталија

Само за Неспресо

Овие капсули се компатибилни само со Неспресо машини.

Пакување

Пакувањето содржи 40 капсули.

  • Прегледи: 4694
  • Код на продуктот: NES-PACK
  • Достапност: На залиха
  • 720,00ден
  • Без данок: 610,17ден