Користиме колачиња за да ви го обезбедиме најдоброто можно доживување при користење на нашата веб-страница. Се согласувате со нашата употреба на колачиња во вашиот уред ако продолжите да ја користите нашата веб-страница.

Nespresso Intenso

Nespresso Intenso
Информации за пакување
Тип на кутијаКартон

Само за Неспресо

Овие капсули се компатибилни само со Неспресо машини.

Пакување

Пакувањето содржи 10 капсули.

  • Прегледи: 1018
  • Код на продуктот: NES-INT
  • Достапност: На залиха
  • 180,00ден
  • Без данок: 152,54ден