Користиме колачиња за да ви го обезбедиме најдоброто можно доживување при користење на нашата веб-страница. Се согласувате со нашата употреба на колачиња во вашиот уред ако продолжите да ја користите нашата веб-страница.

Лојал Пакета 100 капсули

НОВО Лојал Пакета 100 капсули
Информации за пакување
Тип на кутијаКартон
Димензија на кутијата30.5 x 24.5 x 97.5 цм
Нето тежина на пакувањето405 гр
Бруто тежина на пакувањето670 гр
Други забелешки
Рок на употреба18 Месеци
Земја на потеклоИталија

Лојал Пакета

Имате Ама апарат? Ги наградуваме лојалните клиенти!
Регистрирајте го вашиот апарат и добијте ја оваа пакета за само 1690 мкд

100 капсули

Пакетот содржи 5 вида вкусови по 20 капсули.

  • Прегледи: 653
  • Код на продуктот: Ama-Лојал-Пакета
  • Достапност: На залиха
  • 2.000,00ден
  • Без данок: 1.694,92ден