Користиме колачиња за да ви го обезбедиме најдоброто можно доживување при користење на нашата веб-страница. Се согласувате со нашата употреба на колачиња во вашиот уред ако продолжите да ја користите нашата веб-страница.

ama® Апарат за загревање на млеко

НОВО ВО ЗАЛИХА ama® Апарат за загревање на млеко
Информации за пакување
Димензија на кутијата--
Бруто тежина на пакувањето--
Други забелешки
Земја на потеклоИталија
  • Прегледи: 768
  • Код на продуктот: AKS-009
  • Достапност: ВО ЗАЛИХА
  • 2.200,00ден
  • Без данок: 2.200,00ден