Користиме колачиња за да ви го обезбедиме најдоброто можно доживување при користење на нашата веб-страница. Се согласувате со нашата употреба на колачиња во вашиот уред ако продолжите да ја користите нашата веб-страница.

ama® Пакет Капсули

НОВО ama® Пакет Капсули
Информации за пакување
Тип на кутијаКартон
Димензија на кутијата30.5 x 24.5 x 97.5 цм
Нето тежина на пакувањето405 гр
Бруто тежина на пакувањето670 гр
Други забелешки
Рок на употреба18 Месеци
Земја на потеклоИталија

Бесплатна Испорака

Овој производ се квалификува за бесплатен превоз.

  • Прегледи: 2264
  • Код на продуктот: Ama-pack-50
  • Достапност: На залиха
  • 1.000,00ден
  • Без данок: 847,46ден