Користиме колачиња за да ви го обезбедиме најдоброто можно доживување при користење на нашата веб-страница. Се согласувате со нашата употреба на колачиња во вашиот уред ако продолжите да ја користите нашата веб-страница.

IRIS S27

НОВО IRIS S27

Европска награда за дизајн на производи™ 2018 победник


Со својата компактна големина и интелигентен дизајн, новата IRIS ќе додаде допир на елеганција на вашата пауза за кафе.

Достапен во четири ексклузивни трендовски бои, ќе уживате во кафе или вкусен топол пијалок во еден едноставен начин.


Достапни функции: Еспресо, Кафе крем, Американско кафе, Чај, Инфузии

Метод на доставување: програмабилен во три должини

Остаток на чаша: висина прилагодлива

Рачно исфрлање на исцрпената капсула.

Автоматско исклучување: автоматски по 10 минути неактивност

Резервоар за резервоар за вода: 1.3 лт


Најдобар дизајн за 2018

Европска награда за дизајн на производи™ 2018 победник

Изнајмување на Еспресо Машините

Правните субјекти имаат можност за изнајмување на еспресо машините.

  • Прегледи: 2002
  • Код на продуктот: Enea-Caffitaly-ИРИСС27
  • Достапност: На залиха
  • 4.200,00ден
  • Без данок: 4.200,00ден

Достапни опции