Користиме колачиња за да ви го обезбедиме најдоброто можно доживување при користење на нашата веб-страница. Се согласувате со нашата употреба на колачиња во вашиот уред ако продолжите да ја користите нашата веб-страница.

S06HS

S06HS

Modern design meets simplicity of use. To the fashion modelling in new colours is added the automatic increase of dosage. With a simple action you achieve the perfect drink.

Макијато и Капучино

Со овој производ може да подготвите истотака и макијато и капучино.

Изнајмување на Еспресо Машините

Правните субјекти имаат можност за изнајмување на еспресо машините.

  • Прегледи: 1933
  • Код на продуктот: Enea-Ama-06
  • Наградни поени: 100
  • Достапност: На залиха
  • 9.900,00ден
  • Без данок: 9.900,00ден

Достапни опции