Користиме колачиња за да ви го обезбедиме најдоброто можно доживување при користење на нашата веб-страница. Се согласувате со нашата употреба на колачиња во вашиот уред ако продолжите да ја користите нашата веб-страница.

ama® Barista Premium

ama® Barista Premium
Информации за пакување
Нето тежина на пакувањето1 кг
Други забелешки
Рок на употреба18 Месеци
Земја на потеклоИталија
  • Прегледи: 1727
  • Код на продуктот: AMA-B-PREM
  • Достапност: На залиха
  • 1.225,01ден
  • Без данок: 1.038,14ден