Користиме колачиња за да ви го обезбедиме најдоброто можно доживување при користење на нашата веб-страница. Се согласувате со нашата употреба на колачиња во вашиот уред ако продолжите да ја користите нашата веб-страница.

ama® Barista Trend

ama® Barista Trend
Информации за пакување
Нето тежина на пакувањето1 кг
Други забелешки
Рок на употреба18 Месеци
Земја на потеклоИталија
  • Прегледи: 1395
  • Код на продуктот: AMA-B-TREND
  • Достапност: На залиха
  • 925,00ден
  • Без данок: 783,90ден